Transport aut z USA

Nasza flota


Flota

Transport pojazdów jest jedną z naszych kluczowych usług, równie ważną jak import aut z USA, Kanady, Japonii i Europy. Posiadamy odpowiednie autotransportery oraz zespół doświadczonych kierowców.

Nieustannie modernizujemy naszą flotę, dlatego zarówno ciągniki siodłowe, jak i lawety do transportu pojazdów to sprzęt najwyższej klasy. Nasi kierowcy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy znają się na swojej pracy. Każdy z nich posiada niezbędne kwalifikacje oraz odpowiedni staż pracy jako kierowca.

Spełniamy rygorystyczne normy jakości nie ze względu na obowiązujące przepisy, ale dlatego, że cenimy wysoką jakość. Wszystko po to, aby transport pojazdów naszych Klientów przebiegał szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Z myślą o ochronie środowiska nieustannie modernizujemy flotę, stawiając na najnowsze technologie, które ograniczają emisję dwutlenku węgla.

Jesteśmy solidnym partnerem, który w Twoim imieniu zorganizuje transport auta lub innego pojazdu, a następnie dostarczy go we wskazane przez Ciebie miejsce. W celu zadania dodatkowych pytań, skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów do spraw transportu i spedycji pojazdów.

© All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy