O nas

O NAS

Ankaja – doświadczenie i pasja idą w parze!

Wszystko zaczęło się od pasji do motoryzacji. Dopiero później wpadliśmy na pomysł, aby zacząć zarabiać na tym co zajmuje w naszych życiach i sercach szczególne miejsce. Do każdego zadania i usługi podchodzimy z należytym szacunkiem i pełnym zaangażowaniem! W naszym zespole pracują ludzie, którzy podzielają ten entuzjazm i pasję.

Od kiedy działamy i z kim współpracujemy?

Na rynku działamy już od 1991 roku i w dalszym ciągu mamy ogromny apetyt na rozwój. W ciągu naszej działalności zyskaliśmy zaufanie i szacunek pokaźnego grona Partnerów. Każdy z nich chętnie korzysta z naszego doświadczenia w dziedzinie transportu pojazdów z Ameryki Północnej, Europy i Japonii. Działamy globalnie, ponieważ nie uznajemy ograniczeń!

Każdego dnia nasze nowoczesne autotransportery bezpiecznie przewożą setki samochodów naszych Klientów, jak i firm zewnętrznych, z którymi aktywnie współpracujemy. Zaufało nam zarówno wiele autoryzowanych salonów samochodowych, jak i osób fizycznych. Uczestnictwo we wzroście importu aut z różnych zakątków świata do Polski to dla nas prawdziwy zaszczyt!

image

30 +

Lat na rynku

10 000 +

Sprowadzonych aut

500 +

Klientów

Sprowadzamy auta z całego świata

Transport z USA

Sprowadzamy auta z Stanów Zjednocznych do Polski.

Transport z Kanady

Sprowadzamy auta z Kanady do Polski.

Transport z Europy

Sprowadzamy auta z wielu krajów Europy do Polski.

Transport z Japonii

Sprowadzamy auta z Japonii do Polski.

Pomagamy w całym procesie sprowadzenia auta zza granicy.

testimonial-img
Rafał Bujnarowski
Wyśmienita obsługa
testimonial-img
Sebastian Burzyński
Szybko, sprawnie, dobra komunikacja

Przydatne informacje.

Poniżej znajdują się odpowiedzi na często zadawane pytania. Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

image
W skrócie - wszystkie

Realizujemy zamówienia na różnego rodzaju pojazdy – od aut osobowych, przez motocykle i quady, po łodzie czy maszyny budowlane.

image
Załatwiamy je od A do Z

Z myślą o spokoju naszych Klientów, zajmujemy się wszystkimi formalnościami oraz organizacją transportu nawet z najbardziej odległych miejsc.

image
Tak, pomagamy na każdym kroku

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, pomagając w wyszukiwaniu aut i ocenie kosztów ewentualnych napraw. Prowadzimy też własny zakład, w którym na życzenie Klientów dokonujemy napraw.

image
Jakość potwierdzona doświadczeniem
Ankaja