Transport aut z USA

Ankaja – solidny partner z doświadczeniem


Motoryzacja to dla nas więcej niż branża, w której aktywnie działamy. Motoryzacja to nasza pasja, dlatego do każdej usługi podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Jesteśmy obecni na rynku od 1991 roku. W ciągu wieloletniej działalności zyskaliśmy szerokie grono Partnerów, którzy regularnie korzystają z naszego doświadczenia w dziedzinie transportu pojazdów oraz importu aut z USA, Kanady, Japonii oraz Europy.
Każdego tygodnia nasze autotransportery przewożą setki aut – zarówno naszych Klientów, jak i firm zewnętrznych czy salonów samochodowych, mających zaufanie do naszej pracy.

Rynek aut sprowadzanych z innych państw Europy, USA, Kanady czy Japonii ciągle się rozwija. Mamy zaszczyt być jednym z przedsiębiorstw, które od wielu lat bierze czynny udział w jego wzroście.
Realizujemy zamówienia na różnego rodzaju pojazdy – od aut osobowych, przez motocykle i quady, po łodzie czy maszyny budowlane.

Z myślą o spokoju naszych Klientów, zajmujemy się wszystkimi formalnościami oraz organizacją transportu nawet z najbardziej odległych miejsc.

Chętnie też dzielimy się naszą wiedzą, pomagając w wyszukiwaniu aut i ocenie kosztów ewentualnych napraw. Prowadzimy też własny zakład, w którym na życzenie Klientów dokonujemy napraw.

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

© All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy