Transport aut z USA

Zakup auta z Japonii


Zakup samochodu - spełnij marzenia

Chcesz sprowadzić auto z Japonii? Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w imporcie aut z różnych zakątków świata. Motoryzacja w Kraju Kwitnącej Wiśni słynie nie tylko z powodu renomy japońskich producentów.

Sprowadzenie samochodu z Japonii to często jedyna droga do posiadania unikatowego egzemplarza w nieskazitelnym stanie.

Jesteśmy ekspertami w imporcie aut, dlatego pomożemy Ci na każdym etapie zamówienia - od licytacji, przez załatwienie wszelkich formalności, po bezpieczny transport samochodu we wskazane przez Ciebie miejsce.

Serwisy z ogłoszeniami oraz licytacjami aut z Japonii znajdziesz w zakładce Przydatne informacje.

Zakup auta w Japonii - koszty

Nasi eksperci pomogą Ci znaleźć poszukiwany egzemplarz, ocenić jego stan techniczny oraz koszty ewentualnej naprawy. Będziemy z Tobą na każdym etapie zamówienia. Pomożemy w licytacji auta z Japonii, załatwieniu wszelkich tłumaczeń oraz opłat. Zorganizujemy również transport samochodu z Japonii do miejsca docelowego. Jeśli wybierzesz zakup auta z licytacji jednej z firm ubezpieczeniowych, możemy dokonać naprawy pojazdu po jego sprowadzeniu.

Cenimy sobie satysfakcję naszych Klientów, dlatego na naszej stronie znajdziesz kalkulator kosztów oraz kalkulator akcyzy. Za pomocą tych narzędzi obliczysz koszty sprowadzenia auta z Japonii.

Przy pierwszym zakupionym za naszym pośrednictwem pojeżdzie wymagamy wpłacenia 15% zaliczki od wylicytowanej kwoty. Pełnej płatności dokonujesz dopiero, gdy wygramy Twoją licytację. Do końcowej sumy doliczasz jedynie opłaty związane z aukcją, transportem i koszty operacyjne.

Zakup auta w Japonii - renoma zobowiązuje

Jeśli chcesz sprowadzić auto z Japonii, postaw na sprawdzonego partnera. Nasza firma może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych Klientów oraz jeszcze większa liczbą zrealizowanych przez nich zamówień. Wybierając Ankaję masz pewność, że Twój wymarzony samochód z Japonii trafi prosto pod wskazany przez Ciebie adres. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać auto, a następnie dostarczyć nam dokumenty. Potrzebne wzory zamieszczamy w zakładce dokumenty.

© All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy