Transport aut z USA

Zakup auta z Europy


Zakup auta z Europy - postaw na ekspertów

Auta z Europy Zachodniej od lat cieszą się niesłabnącą popularnością pośród wielu kierowców. Mamy doświadczenie zarówno w zakupie samochodów powypadkowych z licytacji firm ubezpieczeniowych, jak też sprowadzaniu aut z innych portali z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Listę serwisów internetowych z autami udostępniamy w zakładce Przydatne informacje.

Naszych Klientów wspieramy na każdym etapie transakcji. Pomagamy w licytacji aut lub ich zakupie poprzez inne serwisy z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Zajmujemy się również oceną stanu pojazdu, tłumaczeniami dokumentów, transportem samochodu, jego rejestracją i ewentualną naprawą. Import samochodów to segment motoryzacji, który nie ma przed nami tajemnic. Decydując się na sprowadzenia auta przy naszej pomocy, wybierasz rzetelnego partnera.

Zakup auta w Europie - koszty

Nasze doświadczenie pozwala nam wnikliwie ocenić każde z licytowanych aut, stwierdzić jakie będą koszty ewentualnej naprawy oraz określić wartość dodatkowych opłat wynikających z przepisów.
Stawiamy na wysoką jakość usług oraz uczciwość, dlatego decydując się na sprowadzenie auta przy naszym udziale masz pewność, że nie zostaniesz obarczony dodatkowymi wydatkami.

Z myślą o Twoim komforcie zamieszczamy kalkulator kosztów. Za jego pomocą obliczysz koszt transportu auta z Europy we wskazane przez Ciebie miejsce.

Przed zakupem pierwszego samochodu wymagamy wpłacenia 15% zaliczki od wylicytowanej kwoty. Pełnej płatności dokonujesz dopiero, gdy wygramy licytację. Do końcowej należności należy doliczyć jedynie opłaty związane z aukcją, transportem i koszty operacyjne.

Zakup auta w Europie - wybierz komfort

O imporcie aut z Europy wiemy wszystko. Do Ciebie należy jedynie wskazanie aukcji lub ogłoszenia oraz dostarczenie dokumentów, których wzory znajdziesz w zakładce Dokumenty. Powierz sprowadzenie auta profesjonalistom. Najlepszym dowodem jakości naszych usług jest szerokie grono stałych partnerów!

© All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy