Transport aut z USA

Zakup innych pojazdów


Zakup pojazdu

Sprowadzamy również motocykle, quady, łodzie, maszyny budowlane, maszyny rolnicze skutery śnieżne oraz inne pojazdy.

Zarówno w sytuacji zakupu auta, tak i w przypadku innych pojazdów pomagamy naszym Klientom na każdym etapie transakcji - licytujemy wskazany pojazd, organizujemy tłumaczenia, dopełniamy niezbędnych formalności i zapewniamy transport. Na życzenie dokonujemy również napraw.

Cały proces zakupu odbywa się w ten sam sposób, w jaki przebiega zakup i sprowadzenie auta z miejsc, w których świadczymy nasze usługi.

Kładziemy duży nacisk na komfort i wygodę naszych Klientów, dlatego po stronie zamawiającego leży jedynie wskazanie pojazdu oraz dostarczenie nam dokumentów dostępnych w zakładce Przydatne informacje.

Zakup innych pojazdów - koszty

Koszty sprowadzenia pojazdu z USA, Kanady, Europy czy Japonii możesz sprawdzić za pomocą kalkulatora akcyzy oraz kalkulatora kosztów transportu.

Jesteśmy ekspertami w zakresie importu pojazdów, dlatego wspieramy naszych Klientów na każdym etapie transakcji.

Naszym atutem jest rzetelne podejście do każdego zamówienia, dlatego dbamy o przejrzystość kosztów. Przy pierwszym zakupionym za naszym pośrednictwem pojeździe wymagamy wpłacenia 15% zaliczki od wylicytowanej kwoty.

W przypadku pojazdów z Kanady podatek jest naliczany w zależności od prowincji. Jego wielkość również możesz obliczyć poprzez nasz kalkulator kosztów. Podatek za zakupiony pojazd doliczamy do kwoty zakupu powiększonej o opłatę aukcyjną.

Zakup innych pojazdów - doświadczenie nas zobodwiązuje

Przez wiele lat w branży motoryzacyjnej zrealizowaliśmy setki zamówień na pojazdy z różnych zakątków świata. Jesteśmy obecni w USA, Kanadzie, Japonii oraz w krajach Europy. Decydując się na współpracę z nami, wybierasz rzetelnego partnera, który gwarantuje jakość usług.

© All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy