Transport aut z USA

Zakup auta w Kanadzie


Zakup auta w Kanadzie - znamy się na tym

Mamy wieloletnie doświadczenie w imporcie aut z Kanady. Sprowadzamy samochody powypadkowe z firm ubezpieczeniowych, jak również pojazdy, które możesz nabyć poprzez inne aukcje samochodowe.

Zapewniamy pełne wsparcie przy zakupie auta w Kanadzie. Możesz liczyć na naszą pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Zajmiemy się licytacją, transportem, tłumaczeniami i wszystkimi innymi formalnościami.

Zadbamy o to, aby zamówione przez Ciebie auto z Kanady dotarło bezpiecznie we wskazane miejsce. Możemy również dokonać naprawy zamówionego przez Ciebie auta z licytacji firmy ubezpieczeniowej.

W zakładce Przydatne informacje znajdziesz listę portali aukcyjnych i serwisów z ogłoszeniami, w których możesz wyszukać interesujące Cię modele pojazdów.

Zakup auta w Kanadzie - koszty

Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów pozwala nam ocenić stan sprowadzanego z Kanady auta oraz szacunkowe koszta naprawy. Przy pierwszym zakupionym za naszym pośrednictwem aucie wymagamy wpłacenia 15% zaliczki od wylicytowanej kwoty.

Z myślą o pełnej przejrzystości naszych usług na naszej stronie dostępny jest kalkulator akcyzy oraz kalkulator kosztów transportu auta. Wielkość podatku od aut zakupionych w Kanadzie jest naliczana w zależności od prowincji. Jego wielkość możesz obliczyć poprzez nasz kalkulator kosztów. Podatek za zakupione w Kanadzie auto doliczamy do kwoty zakupu powiększonej o opłatę aukcyjną.

Wszystkie auta z Kanady zakupione w prowincji Alberta wymagają wyrobienia dokumentu TITLA. Po zakupie samochodu w Kanadzie występujemy o wyrobienie tego aktu własności. Jest on niezbędny do zarejestrowania samochodu. Jego koszt to 160 dolarów kanadyjskich.

Zakup auta w Kanadzie - co musisz zrobić

Zorganizujemy cały proces sprowadzenia auta z Kanady. Wystarczy, że wskażesz nam auto, które mamy wylicytować i dostarczysz wymagane przez nas dokumenty. Wykaz potrzebnych dokumentów udostępniamy w zakładce Dokumenty.

Możesz nam zaufać. Mamy bogatą wiedzę i długoletnie doświadczenie w sprowadzaniu aut z Kanady, USA, Europy i Japonii. Postaw na nasz profesjonalizm!

© All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy