Transport aut z USA

Zakup auta z USA


Zakup auta z USA - zaufaj ekspertom !

Auta z USA od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością na europejskich rynkach. Mamy bardzo duży wkład w historię importu samochodów z Ameryki Północnej. Na naszą renomę pracowaliśmy przez wiele lat.

Świadczymy kompleksowe usługi zakupu pojazdu, jego transportu oraz załatwienia wszystkich formalności. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu auta z USA.

Zakup auta w USA - to prostsze, niż myślisz

Pomożemy znaleźć interesujący Cię egzemplarz. Nieustannie obserwujemy licytację aut na renomowanych portalach, gdzie możesz znaleźć zarówno luksusowe auta z USA w nieskazitelnym stanie, uszkodzone samochody czy samochody powypadkowe z firm ubezpieczeniowych. Oferta jest bardzo szeroka.

Posiadamy również nowoczesny warsztat, w którym naprawiamy sprowadzone samochody powypadkowe z firm ubezpieczeniowych.

W zakładce Przydatne informacje udostępniamy listę stron i portali internetowych, przy pomocy których możesz znaleźć, a następnie zakupić auto z USA.

Zakup auta w USA - koszty

Nasz zespół oceni również stan wyszukanych egzemplarzy i szacunkowe koszta naprawy. Już teraz możesz wykorzystać dostępny na naszej stronie kalkulator akcyzy oraz kalkulator kosztów transportu. Dzięki nim obliczysz szacunkowe koszty sprowadzenia auta z USA.

Dokładnie sprawdzamy każdy pojazd zamówiony przez naszych Klientów. Zajmujemy się też kompleksową obsługą transakcji - począwszy od wylicytowania auta, poprzez dopełnienie formalności, po transport do miejsca docelowego.

Działamy przejrzyście, a nasze usługi nie wiążą się z żadnymi ukrytymi kosztami. Przed zakupem pierwszego auta z USA wymagamy wpłacenia 15% zaliczki od wylicytowanej kwoty. Pamiętaj, że do ceny wylicytowanego auta należy doliczyć koszty aukcji, koszty transportu do portu, fracht do Europy, a także naszą prowizję.

Co otrzymujesz w zamian? Oszczędność czasu oraz wygodę, gdyż zajmujemy się załadunkiem, rozładunkiem, przygotowaniem dokumentów do odprawy celnej, tłumaczeniami oraz wszystkimi opłatami.

Zakup auta w USA - jak to zrobić?

Sprowadzając auto z USA przy naszej pomocy musisz jedynie wskazać interesujący Cię egzemplarz oraz dostarczyć wymagane dokumenty. Ich listę znajdziesz w zakładce Przydatne dokumenty.
Chcesz sprowadzić auto z USA wygodnie i bez stresu? Postaw na profesjonalistów - zespół Anakaji.

© All Rights Reserved Terms of Use and Privacy Policy